System wyceny detalicznej
Generator listy zakupów System wyceny detalicznej on-line
Drzewo kategorii produktów / wybierz i dodaj produkt do listy /
Wybrane produkty (0)
System wyceny detalicznej

Aktualności

Wpieramy polskich sportowców
FIORD ze złotym Medalem Europejskim 2021
5 statuetek dla Blachy Pruszyński
Targi budowlane
Szkolenia dekarskie
Fenomenalna jesień dla naszych rajdowców!
19.10.2021
Dwa tygodnie temu Łukasz Byśkiniewicz i Zbyszek Cieślar świętowali zapewnienie sobie tytułu mistrzów kategorii Rally3, a w ostatnią sobotę sięgnęli po kolejny tytuł. Zdobyli go po doskonałym występie na Rally Radków
Rajd Świdnicki – RSMP 2021 – Byśkiniewicz i Cieślar znowu wygrali!
12.10.2021
Łukasz Byśkiniewicz i Zbyszek Cieślar - mistrzowie Polski klasy Rally 3. Wygrana w Świdnicy zapewniła im tytuł Rajdowych Mistrzów Polski!
Akademia Rzemiosła Blachy Pruszyński ruszyła!
09.09.2021
Ruszył cykl Akademia Rzemiosła Blachy Pruszyński. Do dyspozycji dekarzy seria wyjątkowych filmów, które pokażą tajniki montażu, niuanse produktów dachowych, tricki podczas krycia i wiele innych!
Zaświadczenie o śladzie węglowym dla Blachy Pruszyński
27.08.2021
Jesteśmy liderem w ekologicznym podejściu do prowadzenia działalności. Blachy Pruszyński uzyskał kolejne certyfikacje dotyczące wpływu naszej produkcji na środowisko, ale nie zamierzamy na tym poprzestać i przed nami kolejne działania na rzecz ochrony przyrody.
Kolejny sukces Byśkiniewicza i Cieślara - pierwsze miejsce w Rzeszowie
23.08.2021
Łukasz Byśkiniewicz i Zbyszek Cieślar ze sponsorowanego przez Blachy Pruszyński teamu TVN Turbo RallyTeam po raz kolejny pokazali, że są w fenomenalnej formie. Zdeklasowali rywali w swojej kategorii i zajęli doskonałe miejsce w ścisłej dziesiątce w klasyfikacji generalnej.
Dzień Dekarza 2021 - dziękujemy, że z nami byliście!
13.08.2021
Za nami fantastyczne emocje związane z XXI Ogólnopolskim Dniem Dekarza. Ależ tam się działo! Dziękujemy wszystkim mistrzom fachu dekarskiego za obecność na tym wydarzeniu. Zapraszamy do krótkiej relacji dla tych, którzy nie mogli dotrzeć 24go lipca pod Katowicki Spodek.
1 2 3 4 >

Masz pytania? Odwiedź nas
na FB lub Messengerze